Kanuni Kervansaray Restoran Açıldı

Kanuni Kervansaray Restoran Çeşme de kapılarını lezzet tutkunlarına açtı. Zengin Menüsü ve leziz kebapları ile Çeşme de misafirlerine hizmet vermeye başlayan restorana tatilciler ve turistler büyük ilgi gösteriyor.

Kanuni Kervansaray Restoran Açıldı
09 Temmuz 2021 - 15:51
Yeni açıldıkları halde misafirlerin ilgisinin memnuniyet verici olduğunu belirten Restoran İşletmecisi Mustafa Korkmaz, “Mekanımızın bu kadar ilgi görmesi memnuniyet verici. Bunda ustalarımızın maharetli elleri ile yaptığı yemeklerin büyük payı var. Gösteilen ilgi de leziz yemekleri uygun fiyata sunmamız da etkili”diye konuştu.

Fiyatlarimiz Piyasanin Altında

Restorana gelen misafirlerin Türkiye’de ilk defa üzeri kapanabilir havuz platformda, tarihle iç içe sıra dışı bir atmosferde büyüleyici lezzetlerin tadına bakabildiklerini

vurgulayan Korkmaz şunları söyledi:
“ Mekânımızın yeni yüzü ve çehresiyle hizmet veriyoruz. Hizmet kalitemizi her geçen gün arttırmaya çalışıyoruz. İç ve dış mekan düzenlemelerimizle işimizi daha profesyonel olarak yapmaya başladık.Misafirlermiz memnun eden  Lezzetimizi yakaladığımızı düşünüyoruz. Fiyatlarımız piyasanın altında. Lezzet ve malzeme kalitesi olarak gerçekten iyi durumdayız. Misafirlerimiz en özel ve lezzetli pideleri, lahmacunu ve ızgara çeşitlerini bizde bulabilecekler. Tedarikten bir sıkıntı yaşamadığımız için lezzet kalitemizde hiç düşmüyor. Yani lezzetten taviz vermiyoruz. Fiyatlarımızı sabitledik, sürekli değişen bir fiyat çizgimiz yok. Biz önce pide servisi ile başladık. Müşterilerimizden talep geldikçe alternatifleri çoğaltarak ızgara çeşitleri de ekledik.”

Kanuni Kervansaray Restoran, Çeşme de farklı menüsü ile bir adım öne çıkıyor. Gaziantep’ten gelen kebap ustaları birbirinden leziz kebap çeşitlerini misafirlerine sunuyor.

Kebap Çeşitleri Büyük İlgi Görüyor
Tarihi kervansarayın behçesinde hizmet veren restoranın menüsünde öne çıkan kebap çeşitleri: Kiremitte Kilis Tava, Ali Nazik, Patlıcan Kebabı, Beyti. Adana Kebap, Kuzu Kaburga, Altı Ezmeli, Sarma Beyti, Antep Lahmacun ve pide çeşitleri.
Çeşme’nin merkezinde Marina ve kalenin çok yakınında bulunan Kervansaray Restoran, Çeşme’ye yolu düşen lezzet tutkunlarını ağırlamaya devam ediyor.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum