Kahve Festivali Geri Dönüyor!

Ankara Coffee Festival 5. Kez kapılarını 1 Ekim Dünya Kahve Günü’nde Bilkent Center’da açacak.

Kahve Festivali Geri Dönüyor!
23 Eylül 2021 - 12:45

Birbirinden nitelikli kahve lezzetleri, kahve dükkanları ve dünyaca ünlü kahve markalarını kahve tutkunları ile buluşturan Ankara Coffee Festival uzun bir aradan sonra Ankara Bilkent Center’da kapılarını açıyor… 1-2-3 Ekim 2021 tarihleri arasında Bilkent Center’ın ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan organizasyonda keyifli konserler, seminerler ve workshoplar ziyaretçilerle buluşacak. 24 canlı konserin gerçekleşeceği Ankara Coffee Festival Gökhan Türkmen, Can Bonomo, Bedük gibi tanınmış isimleri de sahnesinde ağırlayacak.  Genç yetenekler ve Ankaralı müzik grupları da festivalde performanslarını sergileme fırsatı bulacak.  

Kahve kokulu konserler

Festival’de 1 Ekim Cuma günü; Boyalı Kuş, Arubaluba, Sattas, Gipsy Pavillion, Sinağrit Baba, Jabbar ve Bedük, 2 Ekim Cumartesi günü; Wu Wei Trio, Slugs Band, Ege Çubukçu, De Lejos, Goril Reggea Band, Tuğçe Doğu feat. No Spoon ve Can Bonomo, 3 Ekim Pazar günü ise; Depo Flamenco, Kara Ejderha, Melis Fiş, Demirabi, No Spoon, Ikaru ve Gökhan Türkmen sahne alarak müzik severleri coşturacak. 

Büyülü kahve dünyasının kapıları Bilkent Center’da

Dolu dolu geçecek olan program hakkında konuşan Bilkent Center AVM Müdürü Ayhan Aytekin “4 yıldır ana sponsoru olduğumuz Kahve Festivali, Ankara için merakla beklenen bir serüven haline geldi. Böyle büyük bir organizasyona ev sahipliği yaparak binlerce kahve tutkununu misafir etmiş olmanın gururunu yaşıyoruz. Pandemi sebebi ile ara verilen bu güzel festivali, sosyal mesafe kuralları çerçevesinde, Bilkent Center’da yeniden gerçekleştirmekten mutluluk duyuyoruz” dedi.  

Festival biletleri www.dsmbilet.com’da satışa sunuldu.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum