Ege'nin Meşhur Kahvecisi "Komşu Kahve" Anadolu'ya Açılıyor!

Aralco Group’un “komşuculuk” kültürü ile donattığı Komşu Kahve, Ege’nin göz bebeği oldu. Alaçatı, İzmir sonralarında ise İstanbul, Bursa ve Konya’da şubesini açan Komşu Kahve, Anadolu’nun da kalbini fethi edebilmek için 8. Şubesini Gaziantep’e açtı.

Ege'nin Meşhur Kahvecisi "Komşu Kahve" Anadolu'ya Açılıyor!
09 Temmuz 2021 - 16:59 - Güncelleme: 09 Temmuz 2021 - 17:05

Komşuculuk kültürü ile Ege’nin kalbini kazanan Komşu Kahve, bir kahvenin 40 yıl hatırı vardır diyerek usta ellerde hazırlanan eşsiz lezzetteki kahvelerinin vazgeçilmezliği ile Anadolu’yu da tanıştırmak için yola çıktı.

Türkiye’nin 5 farklı bölgesinde faaliyet gösteren Komşu Kahve en kısa sürede tüm Türkiye’ye hizmet vermek istiyor. Aralco Group Kurucu Ortağı Arda Galin, 2016’da ilk Alaçatıda hizmet vermeye başlamaları üzerine kısa sürede benimsediklerini ve hızla diğer şubelerini açmaktan mutluluk duyduklarını, 2021 yılında 11 yeni şube açmayı hedeflediklerini söyledi.

Arda Galin “Amacımız tüm Türkiye’de daha çok misafirlerimizle Komşu Kahve kültürünü buluşturmak” dedi.

Orta Doğudan ve Türki Cumhuriyetlerden çok ilgi gördüklerini vurgulayan Arda Galin, pandemi sebebi ile taleplere yeteri kadar karşılık veremediklerini fakat yıl sonuna doğru şartlar iyileştiği müddette ilgi gördükleri yerlerde de şube açmanın öncelikli hedefleri arasında olduğunu belirtti.

Lezzetli kahvelerini özgün sunumlar ile harmanlayan ve komşuculuk kültürü ile samimi atmosfer yaratan Komşu Kahve zengin menüsü ile Gaziantepli misafirlerini bekliyor. Komşu Kahve’nin özenle hazırlanmış zengin çeşitli menüsü ile damağınızda harika tatlar bırakacak kahveler ve çeşit çeşit tatlılara ve tuzlulara yer verdik. Komşu Kahve’nin hatırlı kahveleri, sıcak ve soğuk kahve seçenekleri ile misafirlerini bekliyor.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum